Оқу процесінің жоспарына сәйкес Yessenov University аумағында офицерлер мен старшиналар, запастағы сержанттар бағдарламасы бойынша толық оқу курсын аяқтаған студенттермен әскери кафедрада оқу жиындарының басталуына арналған салтанатты митинг өткізілді.

Митинг өткізу барысында Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 27.03.2023 ж. №58 оқу жиындарын өткізу туралы бұйрығы, сондай-ақ Yessenov University Президентінің осы іс-шараны ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы бұйрығы жеткізілді.

Әскери кафедра бастығы жиындарды өткізу кезеңіне жеке құрамға нақты міндеттер қойды.